Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Karafka

szkło przeźroczyste, szlifowane, złocone,
dekoracja rżnięta; wys. 29 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, Niemcy?, lata 80. XIX w.