Nr katalogowy: 420

Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)

Nr katalogowy: 420

Zielone wspomnienie, 1992

akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: JP / 92.