Nr katalogowy: 414

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 414

Idylla, 1973

olej, płótno; 40 x 40 cm
sygn. i dat. l. d.: J. DUDA-GRACZ 1973;
Cena oferowana 32 000 zł