Nr katalogowy: 410

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Nr katalogowy: 410

Noc [tytuł umowny] - Kompozycja, 1976

olej, płyta; 87 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1976;