Artysta nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy: 183
Para obrazów - Anioły
olej, płótno,
ok. 66 x 17 cm (w świetle oprawy);
olej, płótno,
Efektowne kopie z nieokreślonego obrazu wczesnorenesansowego.