Stanisław PRAUSS (1902-1967)
Nr katalogowy: 170
Martwa natura z kwiatami i świecą, 1942
olej, sklejka; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: S. PRAUSS / 1942
sygn. l. d.: S. PRAUSS / 1942