Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy: 131
Bitwa pod Austerlitz
olej, płótno; 61 x 122 cm;
sygn. p. d.: monogramem T E E
umieszczonym wokół znaku krzyża
sygn. p. d.: monogramem T E E