Nr katalogowy: 120

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 120

Wesele krakowskie, 1961

olej, płótno; 65 x 95 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Potrzebowski 1961