Nr katalogowy: 618

Nr katalogowy: 618

Paterka z ażurowym koszykiem

porcelana biała, wys.15 cm, średn. czaszy 22 cm;
sygn. kob. podszkl. skrzyżowane miecze.
Miśnia (?), 2 poł. XIX w.