Nr katalogowy: 616

Gustaw HADYNA (ur. 1946)

Nr katalogowy: 616

Pieta`

porcelana biła (odlew); wys. 32 cm;
nie sygnowana.
Realizacja w Ćmielowie?, kon. XX w.