Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Dzban do wina eklektyczny

szkło przeźroczyste, szlifowane, złocone,
farby naszkliwne; Europa Zachodnia, Francja?,
koniec XIX w. - pocz. XX w.