Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Wazon ozdobny z motywem dzikiej róży

szkło warstwowe, trawione, wys. 33,5 cm;
sygn. u dołu na liściach: arsall;
Niemcy, wytwórnia Arsall, 1. ćw. XX w.