Nr katalogowy: 503

Józef MARKIEWICZ (1913-1991)

Nr katalogowy: 503

Sonda kosmiczna, lata 60. XX w.

technika własna, (cement, kamień, granit), 60 x 60 x 25 cm;
sygn. na jednym z kamieni: JÓZEF MARKIEWICZ