Nr katalogowy: 501

Barbara ARGASIŃSKA-ŁOZIŃSKA (ur.1934)

Nr katalogowy: 501

Gobelin - Panorama Gdańska z Żurawiem, l. 60, 70 XX w.

wełna?, osnowa lniana?;125 x 280 cm
sygn: A (w okręgu dwukrotnie)