Nr katalogowy: 432

Zygmunt KANIEWSKI (1907-1967)

Nr katalogowy: 432

Mistrz i uczeń, lata 50. XX w.

olej, płótno; 92 x 118 cm;
sygn. p. d.: Z. KANIEWSKI / ŁÓDŹ