Nr katalogowy: 430

Vladimir SHABó (1905-1991)

Nr katalogowy: 430

Chłopaki z ulicy, 1961

olej, tektura; 96,5 x 106,4 cm;
sygn. monogramem wiązanym: 19 SZV 61