Nr katalogowy: 427

Allan RZEPKA (ur. 1940)

Nr katalogowy: 427

Widokówka z Nowego Yorku, 1988

olej, płótno; 127 x 106 cm;
sygn. i dat. w kompozycji (na butelce) allan rzepka / K (w okręgu) / IX 1988 / NY;