Nr katalogowy: 424

Jarosław CHRABĄSZCZ (ur. 1960)

Nr katalogowy: 424

Na początku był chaos, 2010

olej, płyta; 110 x 90 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "Na początku był chaos" / 2010 / Jarosław / Chrabąszcz