Nr katalogowy: 117

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 117

Ratusz w Toruniu

akwarela, papier, 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin