Nr katalogowy: 23

Teodor KRUPSKI (1939-1981)

Nr katalogowy: 23

W zagrodzie

litografia piórkiem, papier;
46 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teodor Krupski