Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Stół-biurko w stylu biedermeier

konstrukcja - sosna, brzoza; fornir - mahoń,
intarsje i żyłka brzoza; 94,5 x 102,5 x 65,5 cm.
Europa, XIX/XX w.