Nr katalogowy: 837

Nr katalogowy: 837

Ikona - Matka Boska Kazańska, w kiocie

rama lipowa, złocona, kiot - drewno barwione, szkło;
obraz 30 x 25,5 cm; kiot 61 x 48,5 x 11 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.