Nr katalogowy: 422

Jarosław KIRILENKO (1913-1977)

Nr katalogowy: 422

Akt leżący [W hołdzie mistrzom weneckim - podtytuł umowny], 1977

olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. i dat. l. d.: JKirilenko 1977;