Nr katalogowy: 309

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 309

Akwarium, 1988

akwaforta, akwatinta, papier; 50 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: „akwarium”, c/a,