Nr katalogowy: 152

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 152

Napoleon - miniatura

gwasz, tektura; 7,8 x 6,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
oprawa - ośmioboczna ramka pokrywana kością