Nr katalogowy: 147

Zygmunt PIOTROWICZ (1862-1952 lub 1957)

Nr katalogowy: 147

Targ na Kresach, 1888

olej, płótno dublowane; 83 x 136,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zygmunt Piotrowicz / … 1888
Cena oferowana 85 000 zł