Nr katalogowy: 139

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 139

Dorożka zimą, 1927

olej, tektura; 48 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Kotowski / 1927