Nr katalogowy: 103

Władysław STACHOWSKI (1852-1932)

Nr katalogowy: 103

Na pełnym morzu

akwarela, papier; 16,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Stachowski.