Nr katalogowy: 340

Natasza EICHELKRAUT-GALIMSKA (ur. 1971)

Nr katalogowy: 340

Spadając, 1996

olej, płótno, technika mieszana, 150 x 170 cm; na odwrocie monogram: NEG