Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Podstawa patery - etażery na owoce

brąz złocony i srebrzony;
wys. 52,5 cm, szer. 25,5 cm, głęb. 24 cm.
Europa Zachodnia, 3. tercja XIX w.