Nr katalogowy: 819

Nr katalogowy: 819

Tłok pieczętny w kształcie Wenus z Milo

brąz złocony; pole 1,5 x 1,8 cm, wys. całości 7,6 cm.
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, lata 20.-30. XX w.