Nr katalogowy: 424

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 424

Samotność, 2003

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold-K. 2003.
Cena oferowana 17 000 zł