Nr katalogowy: 422

Igor WUŁOH (VULOKH) (1938-2012)

Nr katalogowy: 422

Pejzaż, 1982

olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą)