Nr katalogowy: 414

Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)

Nr katalogowy: 414

Konna przejażdżka, 1977

olej, płótno; 66 x 100 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Korolkiewicz 77