Nr katalogowy: 410

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

Nr katalogowy: 410

Urocza sekretarka z Grelirandii, 1693

ołówek, akwarela, papier; 9,5 x 6,5 cm;
sygn. na odwrocie: "Tarantoga" / Kazimierz Mikulski