Nr katalogowy: 305

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 305

Wizja Zatoki Manhattanu

litografia barwna, papier; 49,5 x 71 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem p. d.: T. Łapinski; napis u dołu pod kompozycją