Nr katalogowy: 215

Artysta nieokreślony, zachodnioeuropejski?

Nr katalogowy: 215

Dziecko baraszkujące

brąz złocony; podstawa marmur różowy,
8,5 x 23 x 12 cm.
XIX/XX w.