Nr katalogowy: 212

Claude Michel CLODION (1738-1814)-według

Nr katalogowy: 212

Satyr i nimfa

brąz, wys. 65 cm; sygn. z tyłu: Clodion
Francja, odlew z przełomu XIX/ XX w.