Nr katalogowy: 126

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 126

Kobieta z Bronowic, ok. 1910

olej, deska parkietowana; 72 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: Włodzimierz Tetmajer (częściowo przetarta)