Nr katalogowy: 103

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 103

Pieskowa Skała, ok.1925

akwarela, papier; 31,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott/ Piaskowa Skała