Nr katalogowy: 16

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 16

Ziemianin

ołówek, papier; 65 x 48,5 cm.
Według przekazu rodzinnego praca Jana Styki,
pierwotnie sygnowana, obecnie podpis niezachowany.