Nicolaes BERCHEM? (1620-1683)
Nr katalogowy: 172
Scena rodzajowa - przeładunek pod zamkiem
olej, deska; 27 x 28,5 cm;
sygn. l .d.: NBerchem;
sygn. l .d.: NBerchem;