Nr katalogowy: 168

Johann Caspar RAHN (1769-1840)

Nr katalogowy: 168

Pejzaż nadmorski, ok. 1810

olej, blacha; 21 x 28 cm;
sygn. p. d.: Rahn / p. [inxit]