Nr katalogowy: 162

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 162

Przed burzą

olej, płótno naklejone na tekturę; 24 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena sprzedaży 90 000 zł