Nr katalogowy: 158
Akt, 1904
olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm;
sygn. l. g.: WW;
olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm;
sygn. l. g.: WW;
na odwrocie na płótnie nr 0197 / WW (faksymile artysty); na krośnie malarskim nalepka z odręcznymi informacjami o obrazie oraz oznaczenie MNK 62/3
Lit. obrazu: Wojciech Weiss. Obrazy olejne, akwarele, rysunki, grafika, rzeźba. [Katalog wystawy w Muzeum Narodowym w Krakowie, grudzień 1962], Kraków 1962, s. 42, kat. poz. 27 - tu oferowany obraz datowany na 1904 rok.
44 000 zł