Nr katalogowy: 137

Jarosław KIRILENKO (1913-1977)

Nr katalogowy: 137

Nesebyr, 1965

olej, płótno; 69,5 x 101 cm;
sygn. l. d.: J. KIRILENKO / NESEBER 1965