Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Nr katalogowy: 134
Pejzaż podgórski, przed 1939
olej, tektura; 25 x 30 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski
sygn. p. d.: Rafał Malczewski