Nr katalogowy: 133

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 133

Portret młodej kobiety we wnętrzu, ok. 1930

olej, sklejka; 32,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: J. Karszniewicz;