Ludwik Antoni MACIĄG (1920-2007)
Nr katalogowy: 105
Przejażdżka konna, 1946
akwarela, papier; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LMaciąg / 1946