Nr katalogowy: 14

Jules SCHYL (1893-1977)

Nr katalogowy: 14

Pierrot

litografia barwna, papier;
58,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem pod kompozycją: Schyl